ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΗ ΕΠΙ ΤΟΥ ΚΕΙΜΕΝΟΥ "ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΙ ΑΞΟΝΕΣ ΣΑΤΜ" & ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΕΠΙ ΤΟΥ ΑΝΑΡΤΗΜΕΝΟΥ ΚΕΙΜΕΝΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΕΠΙ ΤΟΥ ΑΝΑΡΤΗΜΕΝΟΥ ΚΕΙΜΕΝΟΥ(ΜΕΤΑ ΤΗΝ 21/06/2018)

ΛΗΞΗ ΔΙΑΒΟΥΛΕΥΣΗΣ ΕΠΙ ΤΟΥ ΚΕΙΜΕΝΟΥ "ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΙ ΑΞΟΝΕΣ ΣΑΤΜ"

Υπενθυμίζεται ότι το κείμενο: "ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΙ ΑΞΟΝΕΣ ΣΑΤΜ" βρίσκεται σε διαβούλευση στην ιστοσελίδα της Σχολής.

Σύμφωνα με απόφαση της Κοσμητείας της Σχολής, κατά τη συνεδρίασή της στις 18/10/2018:

- Το κείμενο θα παραμείνει σε διαβούλευση μέχρι την Παρασκευή 30/11/2018.

- Οι παρατηρήσεις, προτάσεις, σχόλια θα αποστέλλονται στη διεύθυνση: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.,  έως την ανωτέρω καταληκτική ημερομηνία.

- Την Δευτέρα 10/12/2018 θα συνεδριάσει η Κοσμητεία της Σχολής, για την διαμόρφωση την τελική εισήγηση μετά την μελέτη των τυχόν παρατηρήσεων, προτάσεων, σχολίων που θα έχουν κατατεθεί.

- Την Πέμπτη 20/12/2018, κατά την προγραμματισμένη Γενική Συνέλευση της Σχολής, θα συζητηθεί, για τελική έγκριση, το διαμορφωμένο κείμενο.