Υποβολή αιτήσεων για Ανάθεση ή Αλλαγή Θέματος Διπλωματικής Εργασίας

Ανακοινώνεται στους φοιτητές της Σχολής, ότι όσοι επιθυμούν να υποβάλουν αίτηση για ανάθεση θέματος Διπλωματικής Εργασίας ή αλλαγή Διπλωματικής Εργασίας, παρακαλούνται, να αποστείλουν ηλεκτρονικά την αίτησή τους στο e-mail της Γραμματείας Σ.Α.Τ.Μ. Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. από 20/10/2020 έως και 30/10/2020.

Αίτηση Ανάθεσης Διπλωματικής Εργασίας

Ανώτατο όριο οφειλόμενων μαθημάτων οκτώ (8) για το Νέο Πρόγραμμα Σπουδών.

16/10/2020

ΑΠΟ ΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ